Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komedie

Příspěvky

College Road Trip

2. 12. 2008

ObrazekMelanie (Raven) dokončila střední školu a jako správná studentka chce jít na vysokou. V tom by nejspíš nebyl žádný problém, kdyby její starostlivý otec (M. Lawrence) nevybral onu vysněnou školu místo ní. Spolu se tak vydávají napříč Spojenými státy , aby pochopili nejen, co je pro ně pro oba dobré, ale aby se i lépe poznali navzájem. Zabránit jim v tom může, kromě všemožných útrap, snad jen Melaniin mladší bratr se svým superinteligentním prasátkem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 0

Neplodná ochrana (2008)

2. 12. 2008

ObrazekLarry je šerif z malého městečka. Jednoho dne zachrání krásnou Madeleine, kterou převáželi ve voze čtyři muži.Larry usoudí že žena je v zajetí těchto mužů. Brzy však vyjde najevo, že Madeleine je klíčovým svědkem ve velké kauze a její věznitelé byli ve skutečnosti agenti FBI, kteří ji měli chránit. Larry se rozhodne že dopraví Madeleine k soudu na vlastní pěst. Začíná tak jízda, na které bude muset Larry čelit nejen FBI, ale i množství zabijáků, kteří jdou Madeleine po krku!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 1

Italské prázdniny (2003)

30. 11. 2008

ObrazekVeselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 0

Superhrdina (2008)

30. 11. 2008

Komedii Suprhrdina režíroval Craig Mazin, který se autorsky podílel na třetím a čtvrtém dílu ObrazekScary Movie. - Pubertální outsider Rick po bodnutí zmutovaného hmyzu získá schopnosti nadlidského hrdiny Vážky. Pro svou nešikovnost si však v hrdinském konání nevede zdaleka tak dobře jako Spider-Man. Čelí padouchovi Přesýpací hodiny a usiluje o přízeň spolužačky Jill, zamilované do statečného Vážky? - Snímek stojí na množství bláznivých gagů. Tvůrci si berou na mušku klišé ?hrdinských? filmů, parodicky zesměšňují známé osobnosti a s nadsázkou pojímají různé současné fenomény. Činí tak v duchu černého humoru s jistou dávkou vulgarity, občas přerůstající v nechutnosti. - Do závěrečných titulků je vloženo dlouhé pásmo dodatečných či jinak provedených scén.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 0

První neděle (2008)

30. 11. 2008

ObrazekIce Cube a Tracy Morgan se představují v rolích dvou zlodějů v hříšně vtipné komedii První neděle. Durell Washington (Cube) byl odsouzen k pěti tisícům hodin veřejně prospěšných prací a jeho život jde rychle od desíti k pěti. Pak si ale Durell uvědomí, že Pán pomáhá hlavně těm, kteří si chtějí pomoci sami. Proto se rozhoduje, že si pomůže ke kasičce z kostela ze sousedství. Ke zděšení Durella a jeho zabedněného parťáka LeeJohna (Morgan) jim už ale peníze někdo vyfoukl před nosem. S tím se oni nehodlají smířit a berou si farníky jako rukojmí! V dalších rolích filmu První neděle se objevují Katt Williams, Chi McBride, Tiffany ?New York? Pollard, Rickey Smiley, Loretta Devine a Malinda Williams.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 0

Baby Mama (2008)

30. 11. 2008

ObrazekÚspěšná svobodná obchodnice Kate Holbrook (Tina Fey) upřednostňuje svou kariéru před osobním životem. Čas neúprosně letí, biologické hodiny bijí na poplach, a proto se 37letá Kate rozhodne přivést na svět potomka a stát se svobodnou matkou.. Její plán začíná mít vážnou trhlinu po té, co zjistí, že pravděpodobnost jejího otěhotnění je milion ku jedné. Hnána touho po dítěti, si najde náhradní matku Angie Ostrowiski (Amy Poehler), která brzy otěhotní a Kate se začíná pečlivě připravovat na roli matky.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 0

Dostaňte agenta Smarta (2008)

30. 11. 2008

 

ObrazekKdyž je jednoho dne napadeno velitelství americké zpravodajské tajné služby a identita většiny zaměstnanců je prozrazena, jejímu šéfovi nezbývá nic jiného, než do akce poslat i horlivého analytika Maxwella Smarta, který už dlouho sní o tom, že se superhvězdným Agentem 23 vytvoří neporazitelnou dvojku. Místo toho je Smart přidělen k jedinému dalšímu agentovi, jehož identita zůstala dosud skryta : milé, avšak poněkud nevyzpytatelné Agentce 99. Čím hlouběji se Smart a 99 noří do temných rejdů zločineckého syndikátu KAOS, tím je jim jasnější, že jeho velitel Siegfried s pobočníkem Shtarkerem chtějí na šíření atmosféry strachu ...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Komedie | Komentářů: 1